Pradžios puslapis > Naudojimo sąlygos

Naudojimo sąlygos

Teisių apsauga

Šio pranešimo objektas yra bendrovės „Medis, d.o.o.“ adresu www.waya.lt veikiantys tinklalapiai. Visas šiuose tinklalapiuose skelbiamas turinys yra bendrovės „Medis, d.o.o.“ nuosavybė ir yra laikomas informacinio pobūdžio turiniu. www.waya.lt tinklalapiuose pateikiama informacija nepakeičia rekomendacijų, kurias suteikia asmeninis gydytojas, laikomas vieninteliu asmeniu, kuris turi kvalifikaciją, leidžiančią priimti su sveikatos priežiūra susijusius sprendimus, dalyti rekomendacijas, susijusias su jūsų liga ar sveikatos problemomis, bei paskirti jums tinkamus vaistinius preparatus.

Atsakomybės ribojimas

„Medis, d.o.o.“ negali būti laikoma atsakinga už jokią žalą, kurią sukėlė www.waya.lt tinklalapių ar jų turinio naudojimas. Tinklalapius naudojantys asmenys prisiima visą atsakomybę. Stengdamasi palaikyti interneto svetainės turinį „Medis, d.o.o.“ sieks užtikrinti duomenų tikslumą, tačiau bendrovė negali prisiimti atsakomybės už minėtųjų duomenų tikslumą ir išsamumą ar bet kokias pasekmes, kurias sukėlė klaidingas tinklalapių turinio interpretavimas. „Medis, d.o.o.“ pasilieka teisę pakeisti, papildyti arba pašalinti tinklalapius (visus arba dalį) be išankstinio įspėjimo.

Turinio naudojimo teisės ribojimas

Naudotojai gali naudoti bendrovės „Medis, d.o.o.“ www.waya.lt tinklalapių turinį savo asmeniniams tikslams, kurie nepažeidžia autorių teisių. Autoriai neatsako už jokią žalą, kurią gali sukelti tokio turinio naudojimas. Bet koks kitas turinio ar šių tinklalapių naudojimas arba platinimas neleidžiamas.

Duomenų saugumas

Bendrovė pateikia visus asmens duomenis, kurie yra surinkti „Medis, d.o.o.“ www.waya.lt tinklalapiuose, laikydamasi galiojančių įstatymų.

Nuorodos į kitus tinklalapius

„Medis“ www.waya.lt tinklalapiuose yra naudojamos nuorodos į trečiųjų asmenų tinklalapius. „Medis, d.o.o.“ neprisiima jokios atsakomybės už tuose tinklalapiuose skelbiamus tekstus, nes bendrovė niekaip nevaldo tokių puslapių turinio ar veikimo. Dėl šios priežasties „Medis, d.o.o.“ skatina visus „Medis“ tinklalapių lankytojus vengti žalingų pasekmių, kurias gali sukelti neleistina intervencija į trečiųjų šalių privatumą, ir prieš lankantis tinklalapiuose peržiūrėti teisinius pranešimus bei lankomų tinklalapių autorių teisių intelektinės nuosavybės apsaugos duomenis.

Jaunesniems nei 18 m. lankytojams

www.waya.lt tinklalapiai nėra skirti jaunesniems nei 18 m. lankytojams. Mes nerenkame duomenų iš asmenų, kurie, mūsų žiniomis, yra jaunesni nei 18 metų. Prašome asmenis, kurie yra jaunesni nei 18 m., nesiųsti mums jokių duomenų.

back to top